losyonu

Sıkılaştırıcı vücut losyonunun faydaları

Sıkılaştırıcı vücut losyonu tek seferde kuru cilde.

Zamanla, düzgün bir şekilde bakım yapılmadığı takdirde cilt sıkılığını ve elastikiyetini kaybedebilir. Bu yaşam tarzı ipuçları ve vücut losyonları ile yumuşak, esnek cildi nasıl elde edeceğinizi öğrenin.

Sıkılaştırıcı vücut losyonuyla cildinizi tanıma

Yaşlandıkça, cildimiz de değişir. Cilt bakım rutinizi nasıl adapte edeceğinizi ve cildinizi nasıl yumuşak ve esnek olması için eşitleyeceğinizi öğrenin.

Yaşlanma bilimi

Hayatımız boyunca cilt tipimizin değişmesi muhtemeldir. Yirmili yaşlardaki karma cildiniz kırklı yaşlarda kuru cilde dönüşebilir. 

Yaşlandıkça cildi ne kurutur? Başlangıç olarak, vücudumuz cildi nemlendiren doğal yağlardan daha az üretir.

Aynı zamanda hücreler daha gençken olduğundan daha yavaş yenilenir. Güneş kremi sürmeden güneş ışınlarına maruz kalma sonucu meydana gelen hasarlar cildimizin görünümü ve sıkılığını da etkileyebilir.

Ancak hepsini kaybetmezsiniz. Cilt bakım rutininizi değiştirerek ve daha fazla bakıma ihtiyaç duyan daha kuru cilde uygun ürünlerle fark yaratabilirsiniz. NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu gibi yoğun nemlendirici kremler yumuşak ve esnek cildi korumaya yardımcı olur.

Yaşlanan cildin neye ihtiyacı vardır?

cilt bakımı

Sağlıklı görünen cildin anahtarı nem ve sıkılıktır. Yaşlandıkça, cildin sıkılığını koruyan bileşen olan koenzim Q10 miktarı azalmaya başlar. Q10 içeren vücut nemlendiriciler cildinizi yumuşak ve esnek tutmanıza yardım eder.

 

Sıkılaştırıcı vücut losyonuyla nasıl esnek cilt elde edilir

Dünyadaki tüm egzersizleri yapsanız dahi, cildimizin bazen yardıma ihtiyacı vardır. Yaşlanan cilt için vücut losyonunun faydalarını keşfedin.

NIVEA Q10 Plus formülünü bu kadar özel kılan nedir?

NIVEA Q10 Plus formülü cildinizin görünümünü düzeltmeye yardımcı olmak adına cildinizle birlikte çalışır. NIVEA Q10 Plus Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu  sadece kuru ciltlere yumuşak bir masaj yapmakla kalmaz aynı zamanda cildin doğal sıkılığını geri kazanmasına yardımcı olur.

Formülün ana maddeleri karnitin, koenzim Q10 ve kreatindir.

Yaşlandıkça, doğal karnitin miktarımız azalır. Formül, yumuşak dokularımızı dolgun ve sıkı tutmak için vücudun doğal seviyelerini yenilemeye yardımcı olur.

Bu arada, kreatinli formül vücudun kolajen üretimini uyararak cildin yaşlanmasını önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olur.

 

 

Nasıl esnek cilt elde edilir

vücut-losyonu-kullandıktan-sonra-güzel-kadın

Gençken, vücudumuzdaki Q10 koenzimleri cildimizi yumuşak ve esnek tutarlar. Yaşla birlikte bu enzimlerin seviyesi düşer ve cildin kendini yenilemesi daha zor hale gelir.
Q10 içeren formül sayesinde yaşınız kaç olursa olsun cildiniz hala sıkı ve doğal bir şekilde beslenmiş görünebilir.

Güzel olmak için asla çok yoğun değilsinizdir

banyoda-sabah-rutini-sırasında-mutlu-kadın

Bazı günlerde nemlendirici kullanmak için zamanınız olmadığını düşünebilirsiniz. NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu ile yaşlanan ciltler için geleneksel vücut losyonunun tüm avantajlarını hemen elde edersiniz.