Creme ve Soft SSS

Creme ve Soft ile İlgili Sorunuz mu Var?

1. NIVEA Soft ve NIVEA Creme hangi cilt tipleri için kullanılabilir?
NIVEA Creme ve NIVEA Soft, yüz, vücut ve el bakımında her cilt tipi için uygundur. Seçtiğiniz ürün kişisel cilt bakım gereksinimlerinize bağlı olacaktır: Cildiniz yoğun, zengin bakıma ihtiyaç duyuyorsa, NIVEA Creme doğru seçimdir, karşılığında NIVEA Soft cildinize tazeleyici nem sağlar, kolayca yayılır ve vücudun daha geniş alanlarına sürmek için idealdir.

2. NIVEA Soft ve NIVEA Creme arasındaki fark nedir?

NIVEA Creme yağ içinde su emülsiyonudur. Bu, yağa gömülmüş birçok su damlası içerdiği anlamına gelir. Sonuç olarak, cildiniz ilk olarak dış yağ fazından yoğun bakım alır ve daha sonra nem ile beslenir. Buna karşılık, NIVEA Soft su içinde yağ emülsiyonudur: Küçük yağ damlacıkları suya gömülüdür. Bu nedenle ilk olarak NIVEA Soft'ın dış su fazı cilt tarafından hızlaca emilerek tazeleyici bir şekilde cildi nemlendirir. Sonra ince yağ damlacıkları cilde bakım yapar.

3. Neden NIVEA Creme koruyucu olmadan üretilebiliyor?

NIVEA Creme, bir yağ fazında "yüzen" küçük su damlaları da denebilecek, yağ içinde su (W/O) emülsiyonudur. Su içinde yağ (O/W) emülsiyonundan farklı olarak, bu tür su emülisyonu mikroorganizmalara minimum miktarda nem sağlar. NIVEA Creme, uygulamada mikroptan arındırılmış ve küçük emülsiyon damlacıklarından oluşan eşit bir dağılım formunda üretilebildiğinden, tüketici tarafından kreme maruz bırakılan hiçbir mikroorganizma hayatta kalamaz ve elimine edilir.

4. Kuru cildi sahipse, NIVEA Creme'i bebeğim/çocuğumda da kullanabilir miyim?

Kuru cilde sahip bebekler için NIVEA Creme kullanılması önerilir. NIVEA Creme koruyucu veya renklendirici madde içermez ve kuru veya aşırı hassas ciltlere sahip bebeklerin özel ihtiyaçlarına uygundur.
 

Başka sorunuz var mı?

Online iletişim formumuzu kullanarak lütfen bizimle iletişime geçin.

product-stage-bg