Vücut Bakımı ile ilgili SSS

Vücut Bakımı Hakkında Sorularınız mı Var?

1. Neden günlük olarak nemlendirici uygulamalıyım?
Cildimiz her gün farklı etkilere maruz kalır - duştan sonra çabucak kurur ve çevresel etkiler üzerine baskı yapar. Bu nedenle cildinizi nemlendirmeniz önemlidir. NIVEA Vücut Bakım ailesi tüm cilt bakım ürünleri ile, ve ayrıca NIVEA Soft ve NIVEA Creme ile cildinize nemlendirici maddeler sunar.

2. NIVEA Vücut Bakım ürünleri yüz için de uygun mudur?
NIVEA, kullanmanızı önerebileceğimiz farklı cilt ihtiyaçları için yüz ürünlerine dair geniş bir yelpazeye sahiptir.

3. Ne sıklıkla bir el kremi kullanmalıyım?

Krem ile ne sıklıkta ellerinizi nemlendireceğiniz, maruz kaldıkları strese ve kendi nemlendirici ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Onları yumuşak ve esnek tutmak için düzenli olarak ellerinizi nemlendirin. 

4. Hangi NIVEA Vücut Bakım ürünleri, hamilelik esnasında çatlak görünümüne masaj yapmak için güvenli bir şekilde kullanılabilir? 

NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı, bakım yapan yağların miktarının yüksek olması nedeniyle gebelik süresince karnınıza masaj yapmak için idealdir. Ayrıca, çatlak görünümüne masaj yaparken yumuşak bir his verir. Duştan sonra kuru ve ıslak cilde uygulanabilir.

5. Eller neden özel bir nemlendirici ürüne ihtiyaç duyuyor?

Ellerimiz her gün farklı çevresel etkilere, deterjanlara ve yıkanmaya maruz kalır. Sürekli hareket halinde olduğumuzdan, el kremi nemlendirmekle kalmamalı, aynı zamanda anında emilmelidir.
 

Başka sorunuz var mı?

Online iletişim formumuzu kullanarak lütfen bizimle iletişime geçin.

product-stage-bg

Seçenek sizin: hafif mi, yoğun mu veya sıkılaştırıcı uygulamalar mı?