Kullanım Koşulları

1. Özlük Bilgileri

Lütfen, veri gizliliği soruları ile ilgili Hukuk Politikamıza dikkat ediniz.

 

2. İçerik

Resimler, fotoğraflar, görseller, logolar, videolar, filmler, ses dosyaları ve metin ("materyal") gibi materyaller www.nivea.com.tr web sitesinde ("web sitesi") kullanılmaktadır. Bu materyal, Beiersdorf AG, Unnastr. 48, 20245 Hamburg ("Beiersdorf") mülkiyetindedir ve telif hakkı kanunu, ticari marka kanunu ve tasarım kanunu hükümleriyle korunmakta ve Alman ve uluslararası kanunlar altında varlığını sürdüren kişisel haklara dayanmaktadır.  Materyalin yalnızca özel amaçların ötesinde kullanımı Beiersdorf'un önceden yazılı onayını gerektirir. Aynı şey, materyalin değiştirilmesi, özellikle tercümesi ya da başka herhangi başka bir şekilde işlenmesi ve materyalin herhangi bir şekilde dağıtılması için de geçerli olacaktır.

Materyal web sitesinden indirilmek üzere açıkça sunuluyorsa (örneğin, Media Center'da) burada ayrıntılı olarak belirtilen özel kullanım şartları uygulanacaktır.

3. Uyarı

Kullanıcı, materyali indirirse veya başka herhangi bir biçimde kullanırsa, bu kullanıcının sorumluluğundadır. Beiersdorf, özellikle bu bilgilerin veri, donanım veya yazılımla ilgili olduğu durumlarda, kullanıcı açısından bu konudaki kayıplarından sorumlu olmayacaktır. Niyet ve ağır ihmal sorumluluğu bundan etkilenmeyecektir. Beiersdorf, üçüncü şahısların haklarını ihlal ettiği için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecek.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler derlenmiş ve dikkatli bir şekilde kontrol edilmiştir. Bununla birlikte, Beiersdorf, bu bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması üzerine herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Bu web sitesi, genel bilgi sağlama amacına hizmet eder ve tıbbi veya uzman tavsiyelerinin yerini alamaz.

 

4. Derecelendirmeler

Kayıtlı kullanıcılar, ürünler, iş akışı ya da diğer konularla ilgili olarak web sitesinin içeriğini değerlendirme fırsatına sahiptir. Eğer kullanıcı değerlendirme yaparsa, Beiersdorf'a bu değerlendirmeyi her yerde ve sınırsız bir süre için kullanma hakkını vermiş olur. Beiersdorf değerlendirmeyi, sınırsız ölçüde diğer bir deyişle çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere her türlü kullanım ve ortam formunda yayınlayabilir ve dağıtabilir. Buna ek olarak, Beiersdorf değerlendirmeyi kısaltma hakkına sahiptir. Kullanıcı değerlendirme yaparken adını verirse, Beiersdorf değerlendirmeyi yayınlarken kullanıcının adını belirtme verme hakkına sahiptir, ancak yükümlü değildir.

Bir değerlendirme ve/veya yorum göndererek, kullanıcı ayrıca, bilerek yanlış bir değerlendirme yapmayacağını ve (a) Alman Telif Hakkı Yasasını veya üçüncü kişilerin diğer haklarını ihlal eden (b) yasal hüküm ve resmi hükümleri ihlal eden (c) ayrıca bir kişi veya şirket için hakaret içeren, iftira niteliğinde veya ayrımcılık içeren (d) üçüncü taraftan bunun için bir ödeme ya da ödüllendirme aldığı (e) diğer web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri veya telefonla ilgili bilgi içeren (e) bilgisayar virüsleri, solucanlar veya diğer potansiyel olarak zararlı bilgisayar programları veya dosyalarını içeren bir değenlendirme yapmayacağını da garanti eder. Beiersdorf yasadışı içerik, özellikle ayrımcı değerlendirmeler, şiddet içeren değerlendirmeler, pornografik veya ırkçı değerlendirmeler veya zincirleme mektup, toplu e-posta veya diğer spam biçimlerini içeren değerlendirmeleri silmek veya bu tür bir içeriği web sitesinde yayınlamaktan imtina etmek hakkını saklı tutar.

5. Hukuki Sonuçlar

Kullanıcı, bu kullanım hüküm ve koşullarını ve/veya herhangi bir yasal hükmü ihlal ederse, Beiersdorf oturum alanına kullanıcının erişimini engelleme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda, bu alanın kullanımına artık izin verilmez ve bu nedenle daha sonraki kullanımlar gayri meşru hale gelir. Beiersdorf, medeni veya cezai kanunlar uyarınca, özellikle kişisel hakların, ticari markaların, tasarımların, telif haklarının ve diğer fikri mülkiyet haklarının ihlali gibi yetkisiz kullanımları ve hak ihlallerini kovuşturma hakkını saklı tutar.

Bu kullanım hüküm ve koşullarında yer alan münferit hükümlerin geçersizliği, kalan kullanım hüküm ve koşullarının geçerliliğini etkilemeyecektir.

Teknik yenilikler ve yasal değişiklikler nedeniyle, bu kullanım hüküm ve koşulları zaman zaman revize edilebilir ve en son Nisan 2015'te revize edilmiştir. Web sitemiz ile ilgili hak ihlallerini bize bildirmek isterseniz, lütfen Beiersdorf AG, Unnastr adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

NIVEA Beiersdorf Turkey
Etiler Mah. Cengiz Topel Caddesi
No:39/1
34337 Beşiktaş, İstanbul