NIVEA'NIN GEZEGENİMİZE DOKUNUŞU

DOKUNMAK BİZİ İNSAN YAPAR

Dokunma duyumuz, insan olarak gelişmemizi sağlayan ve bizi biz yapan özelliğimizdir. İnsan vücudundaki en büyük organ olan cildimiz sayesinde dokunabilir, birbirimiz ve çevremizdeki dünya ile bağlantı kurabiliriz.

İNSAN DOKUNUŞUNUN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜNÜ TÜM DÜNYAYA HİSSETTİRELİM!

baby-hand-holding-adult-finger

NIVEA olarak biz, insan dokunuşunun iyileştirici gücüne inanıyoruz. İnsanlarla temas kurmanız ve hayatın tadını çıkarmanız için, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak cilt bakım ürünleri geliştirmek amacıyla çalışıyoruz. Cildimizi bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor, çevremizle nasıl temas kurmamızı sağladığını inceliyoruz. Beslenmemizin ve duygularımızın cildimiz üzerindeki etkilerini araştırıyoruz. Ürünlerimizde, herkesin sağlıklı ve bakımlı bir cilde kavuşabilmesi için cildin doğal işlevini iyileştiren cilt bakım ürünleri yaratma felsefesini benimsiyoruz.

Ayrıca, dünya üzerinde de iyileştirici etkiler yaratmakta kararlıyız. Kendimize iddialı sürdürülebilirlik hedefleri belirledik. Araştırma birimlerimiz bir yandan en iyi cilt bakımını sağlarken diğer yandan çevre üzerindeki zararlı etkilerimizi azaltmak için yeni formüller geliştirmeyi sürdürüyor. Doğa dostu girişimlerle ve diğer ortaklarla çalışarak gezegenimiz üzerinde iyileştirici etkiler yaratmanın yeni yollarını arıyoruz. NIVEA olarak attığımız her adımda, cildimize olduğu kadar gezegenimize de hassas davranan cilt bakım ürünleri üretmeyi amaçlıyoruz.

NIVEA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİN ÜÇ TEMEL TAŞI

Gezegenimizi korumamız için hepimize yardımcı olmak üzere tasarlanan bu internet sitesi güvenli, hassas ve etkin cilt bakımının her yönüne ve çevreye ilişkin bilgiler içermektedir.
nivea-sustainability-skin-comes-first

ÖNCELİĞİMİZ CİLDİNİZ

NIVEA'nın cilt bakımı alanındaki öncü uzmanlığından faydalanın, cilt güvenliği incelemelerine olan bağlılığımız, sağlıklı, daha doğa dostu cilt bakımı girişimlerimiz ve NIVEA bileşenleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
nivea-sustainability-world-is-our-skin

DÜNYA CİLDİMİZDİR

NIVEA olarak üretimden paketlemeye ve geri dönüşüme kadar tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilirliği nasıl artırmayı amaçladığımızı keşfedin.
nivea-sustainability-honesty-transparency

DÜRÜSTLÜK VE ŞEFFAFLIK

İş etiği kurallarımızdan taahhütlerimize, ortak projelerimize ve diğer girişimlerimize kadar NIVEA'nın yaşattığı değerlerimiz hakkında bilgi edinin.