NIVEA'NIN EN GÜÇLÜ ANTİ-PERSPİRANT KORUMASI

NIVEA DERMA CONTROL CLINICAL KADIN SPREY

NIVEA Derma Control Clinical Sprey terlemeye karşı 96 saat* üstün koruma sağlar. İçerdiği C vitamini ve mineraller ile cildinize bakım yapar, kararmaya karşı etkilidir. Terlemeye karşı üstün koruma için Derma Control Clinical’ı hemen keşfedin!

NIVEA DERMA CONTROL CLINICAL KADIN STICK

NIVEA Derma Control Clinical Stick terlemeye karşı 96 saat* üstün koruma sağlar. İçerdiği C vitamini ve mineraller ile cildinize bakım yapar, kararmaya karşı etkilidir. Terlemeye karşı üstün koruma için Derma Control Clinical’ı hemen keşfedin!

NIVEA DERMA CONTROL CLINICAL ERKEK STICK

NIVEA Derma Control Clinical Stick terlemeye karşı 96 saat* üstün koruma sağlar. İçerdiği C vitamini ve mineraller ile cildinize bakım yapar. Terlemeye karşı üstün koruma için Derma Control Clinical’ı hemen keşfedin!

NIVEA DERMA CONTROL CLINICAL ERKEK ROLLON

NIVEA Derma Control Clinical Rollon terlemeye karşı 96 saat* üstün koruma sağlar. İçerdiği C vitamini ve mineraller ile cildinize bakım yapar. Terlemeye karşı üstün koruma için Derma Control Clinical’ı hemen keşfedin!

NIVEA DERMA CONTROL CLINICAL KADIN ROLLON

NIVEA Derma Control Clinical Rollon terlemeye karşı 96 saat* üstün koruma sağlar. İçerdiği C vitamini ve mineraller ile cildinize bakım yapar, kararmaya karşı etkilidir. Terlemeye karşı üstün koruma için Derma Control Clinical’ı hemen keşfedin!

*Aynı vücut bölgesinde 10 gün yıkama ve 4 gün düzenli kullanımdan sonra 96 saat boyunca ter kokusuna karşı etkinliği ispatlanmıştır. Günlük yaşam koşulları ve kişisel özelliklere göre sonuçlar farklılık gösterebilir.

NIVEA Derma Control Clinical’ın terleme ve ter kokusuna karşı etkinlik testi, Almanya’nın kozmetik alanında tanınan bağımsız test kuruluşlarından proDERM Institut tarafından yapılmıştır. Bu etkinlik testinde, erkek ve kadın katılımcıların koltuk altlarında Nivea Derma Control Clinical uygulanan ve uygulanmayan bölgelerin karşılaştırması yapılmıştır. Testin hazırlık aşamasında, katılımcılar deodorant ve antiperspirant kullanmayı bırakarak, ciltlerindeki olası parfüm kalıntılarının temizlenmesi için koltuk altlarını 10 gün süreyle parfümsüz sıvı vücut temizleme losyonları ile her gün yıkamışlardır. Son yıkamadan 24 saat sonra ilk koku testi ve ölçümü yapılmıştır. Sonraki 4 gün boyunca, aynı koltuk altı bölgesine aynı miktarda Nivea Derma Control Clinical uygulanmıştır. Son uygulamadan 96 saat sonra katılımcıların koltuk altı bölgesinde son koku testi ve ölçümü yapılmıştır. Sonuç olarak, Nivea Derma Control Clinical uygulanan bölgede, ürün uygulaması yapılmayan bölgeye göre 96 saat sonra bile ter ve ter kokusunun çok daha az olduğu ispatlanmıştır.