NIVEA BLACK&WHITE INVISIBLE, SENİ VE FAVORİ KIYAFETİNİ KORUR

NIVEA INVISIBLE BLACK&WHITE CLEAR SPREY

NIVEA Black & White Invisible Clear, 48 saate kadar etkili anti-perspirant koruması sağlarken koyu renkli giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke oluşumuna karşıdır. Siyahlar siyah, beyazlar daha uzun süre beyaz kalır.

NIVEA MEN BLACK & WHITE ORIGINAL SPREY

NIVEA MEN Black & White Invisible Original, koyu renkli giysilerde beyaz, açık renkli giysilerde sarı leke karşıtıdır. Cildinize önem veren 48 saate kadar etkili anti-perspirant koruması sağlar.

NIVEA BLACK & WHITE CLEAR STICK

YENİ patentli anti-perspitant stick daha kolay ve hassas bir uygulama sağlar. NIVEA Black & White Invisible Clear Stick; geniş uygulama yüzeyi ve geliştirilmiş formülüyle yepyeni bir anti-perspirant koruma deneyimi sunar. 48 saat boyunca terlemeye ve ter kokusuna karşı anti-perspirant koruma sunar.

NIVEA MEN BLACK & WHITE ORIGINAL STICK

NIVEA Black & White Invisible Original Stick; geniş uygulama yüzeyi ve geliştirilmiş formülüyle yepyeni bir anti-perspirant koruma deneyimi sunar. YENİ patentli anti-perspitant stick daha kolay ve hassas bir uygulama sağlar.

NIVEA MEN BLACK & WHITE ORIGINAL ROLL-ON

48 saate kadar etkili ter kokusuna ve terlemeye karşı koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır.

NIVEA BLACK & WHITE CLEAR ROLL-ON

48 saate kadar etkili ter kokusuna ve terlemeye karşı koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır.

NIVEA MEN BLACK & WHITE FRESH STICK

NIVEA Black & White Invisible Fresh Stick; geniş uygulama yüzeyi ve geliştirilmiş formülüyle yepyeni bir anti-perspirant koruma deneyimi sunar. 48 saat boyunca terlemeye ve ter kokusuna karşı anti-perspirant koruma sunarken, siyah giysilerde beyaz iz, beyaz giysilerde sarı leke bırakmaz.

NIVEA BLACK & WHITE INVISIBLE PURE SPREY

NIVEA BLACK & WHITE INVISIBLE FRESH SPREY

NIVEA Black & White Invisible Fresh, 48 saate kadar etkili koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır. Siyahlar siyah, beyazlar daha uzun süre beyaz kalır.

NIVEA BLACK & WHITE İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK SPREY

NIVEA BLACK & WHITE PURE ROLL ON

NIVEA Black & White Invisible Pure, 48 saate kadar etkili koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır.

NIVEA BLACK & WHITE FRESH ROLL-ON

NIVEA Black & White Invisible Pure, 48 saate kadar etkili koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır. Siyahlar siyah, beyazlar daha uzun süre beyaz kalır. Ciltle uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.

NIVEA BLACK & WHITE İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK ROLL-ON

NIVEA Black & White Ipeksi Pürüzsüzlük terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sağlarken koyu renkli giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke karşıtıdır. Bakım yapan formülü sayesinde ipek yumuşaklığında ve kadife pürüzsüzlüğünde bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

NIVEA BLACK & WHITE İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK STICK

NIVEA Black & White Invisible İpeksi Pürüzsüzlük Stick; geniş uygulama yüzeyi ve geliştirilmiş formülüyle yepyeni bir anti-perspirant koruma deneyimi sunar. 48 saat boyunca terlemeye ve ter kokusuna karşı anti-perspirant koruma sunarken, siyah giysilerde beyaz iz, beyaz giysilerde sarı leke bırakmaz.

NIVEA MEN BLACK & WHITE INVISIBLE GÜÇLÜ ETKİ ERKEK ROLL ON

Koku, ter, leke, kalıntı, tahriş: 5 probleme tek çözüm sunar. NIVEA MEN Black & White Invisible Güçlü Etki özel formülü sayesinde uzun süreli koruma sağlarken cildinizde gün boyu süren hoş ve ferah bir his bırakır.

NIVEA MEN BLACK & WHITE INVISIBLE GÜÇLÜ ETKİ SPREY

Koku, ter, leke, kalıntı, tahriş: 5 probleme tek çözüm sunar.  Koyu renkli giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke oluşumuna karşıdır. Cildinize önem veren 48 saate kadar etkili anti-perspirant koruması sağlar.

NIVEA MEN BLACK & WHITE FRESH SPREY

NIVEA MEN Black & White Invisible Fresh, koyu renkli giysilerde beyaz, açık renkli giysilerde sarı leke karşıtıdır. Temiz ve ferah bir cilt hissi verirken cildinize önem veren 48 saate kadar etkili anti -perspirant koruması sağlar. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

NIVEA MEN BLACK & WHITE FRESH ROLL-ON

48 saate kadar etkili ter kokusuna ve terlemeye karşı koruma sağlarken açık renk giysilerde sarı leke, koyu renk giysilerde ise beyaz iz oluşumuna karşıdır.