Yararlı duş alma iPUÇLARI

Aynı verimsiz duş alma rutinine sıkışmayın. Duş alma hilelerinin sabah rutininizi nasıl daha hızlı ve daha üretken hale getirebileceğini öğrenin.

En verimli şekilde duş alma rutini

Kendinize zaman kazandıracak şekilde duş alma biçiminizi değiştirin ve sabahları işinizi kolaylaştırın.
duşta-su-damlalarını-yakalayan-mutlu-kadın

Herkes verimli bir şekilde duş alabilir

Hazırlanmak için yeterli zamanınız olmadığında işe geç kalmanıza gerek yok. Herkes zamanını nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğini öğrenebilir. Hayatınızı kolaylaştırmak için duş hileleri - onlardan en iyi şekilde yararlanın!

Duş alma rutininizi tekrar gözden geçirin

Sabah duşu çoğu insanın gününün önemli bir parçasıdır. Size sadece pırıl pırıl ve temiz bir görüntü ve güzel bir koku vermez, aynı zamanda sizi uyandırır ve sizi güne önceden hazır hale getirir.

Ancak, çoğu insan günlük duş rutinini bir zorluk olarak görür ve biraz fazladan dinlenmek için yatakta ekstra on dakika harcamak ister. Biraz yaratıcı olarak ve zamandan tasarruf etmek ve güne iyi bir başlangıç yapmak için çeşitli duş hilelerini kullanmanız daha üretken bir sabah rutininin tadını çıkarmanıza yol açar.

Doğru püf noktaları biliyorsanız, duş deneyiminizin ne kadar işlevsel olabileceğine şaşıracaksınız.

banyoda-kıyafetindeki-kırışıklıkları-kontrol-eden-kadın
Rutin işlerinizi yapabilmeniz için 4 basit duş alma hilesi

Duş alırken kırışmış giysilerinizi banyoya asın

Buharlı banyoya kırışık kıyafetlerinizi asarak, ütü yapma güçlüğünden kurtulup zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Buharın etkisiyle kırışıklıklar kaybolur. Endişelenmeniz gereken bir adım daha azalır!
duştan-sonra-ıslak-saçlı-kadın
Rutin işlerinizi yapabilmeniz için 4 basit duş alma hilesi

Yıkadıktan sonra saçlarınızı bir t-shirt'e sarın

Saçınızı bir havlu ile kurutmak narin saç foliküllerine zarar verebilir ve saçınızdan nemi fazla emerek kırıklı görünmesine neden olabilir. Bunun yerine saçınızı bir tişörtle sararak, fazla suyu alabilirsiniz, böylelikle saçlar sağlıklı ve pürüzsüz kalacaktır.

banyo-havlusu-üzerinde-güzel-eller-ve-temiz-tırnaklar
Rutin işlerinizi yapabilmeniz için 4 basit duş alma hilesi

Tırnak kesmeyi duştan sonraya saklayın

El ve ayak tırnaklarını kesmek sertken zor olabilir ve her yere uçmaya meyillidirler. Su tırnakları yumuşatarak onları kesmeyi daha kolay ve daha rahat hale getirir. Ayrıca odanın her yerinde kesilen tırnakları arama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır.
duştan-hemen-sonra-parfüm-uygulama
Rutin işlerinizi yapabilmeniz için 4 basit duş alma hilesi

Duştan hemen sonra parfüm kullanın

Duştan çıktığınızda giyinmeden önce en sevdiğiniz kokuyu sıkarsanız, cildinizdeki nem parfümün daha kalıcı olmasına yardımcı olur. Gün boyunca parfümünüzün geçmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve kıyafetlerinize gelebilecek hasarlardan kaçınabilirsiniz.

background