Meşgul sabahlar için hızlı emilen losyon

Zamanınızı daha verimli kullanmak için sabah rutininizi tekrar planlayın.

Sabahları nasıl zaman kazanabilirsiniz?

Bir gece önceden hazırlıklara başlayarak sabah rutininizi hızlandırın.
kıyafet-deneyen-genç-kadın

Hazırlık anahtardır.

Hazırlık, ister ertesi gün ne giyeceğinizi hazırlamak olsun ister öğle yemeğinizi paketlemek, sorunsuz ve stressiz sabah rutininin anahtarıdır. Planlama eksikliği yüzünden zaman kaybetmeyin.

 

 

Sabah rutini: Nasıl zaman kazanabilirsiniz?

Sabahlar genellikle zorlu, stresli ve telaşlı olarak bilinir, özellikle de hazırlamanız gereken koca bir aileniz varsa. Bununla birlikte, bu durumun bu şekilde olması gerekmez. 

Rutininizi düzene sokarak sabahın kontrolünü ele geçirin ve bu süreçte kendinize değerli uyku dakikaları kazandırın. Önceki akşam organize edebildiğiniz her şeyi organize etmeye çalışın ve uyandığınız zaman için sadece temel olanları bırakın. Bu, çantanızı iş için hazırlamak, saçlarınızın yıkamak veya çöpü çıkarmak anlamına gelebilir - bu işler yapıldığı için sabah olunca minnettar olacaksınız.

Sabahlar, zamanınızı akıllıca tahsis etmek ve ona bağlı kalmakla ilgilidir. Sıcak suyun cazibesi sizi programın gerisinde bırakmamasını sağlamak için bir duş saati alın, kahvaltınızı ederken saate göz kulak olun ve makul bir zamanda kapıdan çıkın. Zamanlamaları mantıklı bir yaklaşımla ele almanız, stresli sabahlara elveda diyebileceğiniz anlamına gelir.

Sabahlarınızın kontrolünü elinize alın

Bazı basit ipuçlarını kullanarak sabah rutininizi daha verimli hale getirin.
duşta-genç-güzel
Sabah rutini için adım adım rehber

Canlandırıcı bir duş

Güne enerji verici bir duşla başlamak, vücudunuzu ve zihninizi uyandırmanın harika bir yoludur. NIVEA Creme Care Duş jeli  gibi taze ve canlandırıcı bir koku içeren bir duş jeli kullanmaya çalışın.
 
banyoda-nemlendirici-süren-genç-kadın
Sabah rutini için adım adım rehber

Cildinizi nemlendirin

NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon gibi hızlı emilen bir nemlendirici seriyi kullanın, böylece saniyeler içinde kıyafetlerinizi giyebilir ve rutininize devam edebilirsiniz.

 

 

mevyeler-ve-sebzeler-ile-salata-hazırlayan-kadın
Sabah rutini için adım adım rehber

Doyurucu bir kahvaltı yiyin

Kahvaltı, günün en önemli öğünüdür ve yoğun bir sabahı geçirebilmek için gereken besin maddeleri ve enerjiyle vücudunuzu doldurur. Önceki akşam hazırlayabileceğiniz her şeyi hazırlayın ve huzur içinde yiyebilecek kadar zaman ayırdığınızdan emin olun.
 
Sabah rutini için adım adım rehber

Kapıdan çıkın

Kapıdan çıkmadan önceki son hazırlıklar, bir lokma daha ısırıp anahtarlarınızı bulmayı içerir. Bu son anların olabildiğince sorunsuz geçmesine yardımcı olmak için, iş ile ilgili eşyalarınızı önceden hazırlamaya çalışın ve anahtarlarınızı her zaman özel ve unutulmaz bir yerde saklayın.
 

Sabahları yataktan kalkmayı kolaylaştırmak için ipuçları

  • Erteleme düğmesine basmaktan kaçının - bu yalnızca geç kalmanıza sebep olacaktır.
  • Enerji üretimini artırmak için uyandıktan sonra en kısa sürede bir bardak su için.
  • Beyninizi uyandırmak için en sevdiğiniz müziği dinleyin.
  • Kahve makinenizi bir gece önceden hazırlayın, böylece kalktığınızda hazır olacaktır.