YENİ NIVEA AQUA ROSE SERİSİ

YÜZÜNÜZDE GÜLLER AÇSIN

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN ÇİFT FAZLI TEMİZLEME SUYU

Suya dayanıklı makyajı ovalamadan ve durulamadan nazikçe çıkarır. Cildi, kalıntı ve yağlı his bırakmadan temizler.

Cildi kurutmadan derinlemesine temizler, arındırır ve cilde tonik etkisi sağlar. Anti-oksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem ihtiyacını dengeler. Böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

Cildiniz temiz, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN MAKYAJ TEMİZLEME JELİ

Suya dayanıklı makyajı ovalamadan çıkararak derinlemesine temizler ve cildi yağdan, kirden arındırır. Cilde anında sebum kontrolü ve 24 saat nemlendirme sağlar.

Ciltte kalıntı ve yağlı bir his bırakmadan temizler. Cildiniz temiz, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Anti-oksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem dengesini sağlar. Böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN SÜT & TONİK

Suya dayanıklı makyajı sert bir şekilde ovalamaya ihtiyaç duymadan çıkarır. Cildi, kurutmadan arındırır ve cilde tonik etkisi sağlar.

Cildin nefes alabilmesi ve sağlıklı görünmesi için cildi kalıntı ve yağlı bir his bırakmadan temizler. Cildiniz temiz, yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

Anti-oksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem dengesini sağlar. Böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN NEMLENDİRİCİ JEL KREM

Anti-oksidan etkili organik gül suyu ve Hyaluron içeren formülü sayesinde cildinize %100 nemlendirme sağlar.

Hafif jel dokusu ciltte kolaylıkla erir ve cildinize ferahlık hissi verir. Cildiniz, 48 saat süren yoğun nemlendirme etkisi ile pürüzsüz, canlı, ışıltılı ve ipeksi bir görünüme kavuşur.

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN NEMLENDİRİCİ KAĞIT MASKE

Organik gül suyu ve Hyaluron içeren formülüyle cildinize uzun süreli ve etkili nemlendirme sağlar. Cildin nem seviyesini artırırken, cildinize ışıltılı bir görünüm sağlar.

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN NEMLENDİRİCİ GÖZ MASKESİ

Organik gül suyu ve Hyaluron içeren formülüyle anında ve yoğun etkili nemlendirme sağlar. Göz çevresindeki şişliği, yorgunluk görüntüsünü, göz torbalarını ve göz altındaki koyu halkaları azaltır. Cildi serinletir ve yeniler. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.

NIVEA AQUA ROSE ORGANİK GÜL SUYU İÇEREN NEMLENDİRİCİ YÜZ SPREYİ

Organik gül suyu içeren formülüyle yoğun nemlendirme sağlar. Gün içinde neme ihtiyaç duyulduğunda yeniden uygulanabilir. Makyaj öncesi veya sonrasında kullanılabilir. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.