Aqua Rose Gül Suyu İçeren Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu

NIVEA Aqua Rose Organik Gül Suyu İçeren Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu, suya dayanıklı makyajı ovalamadan ve durulamadan nazikçe çıkarır.

Cildi kurutmadan derinlemesine temizler, arındırır ve tonik etkisi sağlar. Anında nemlendirme sağlar ve 24 saat boyunca cildi nemli tutar. Antioksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem dengesini sağlar böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

Kalıntı ve yağlı his bırakmadan temizler. Cildiniz temiz, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Pamuğu ıslatın; yüz, göz ve dudaklarınızın üzerinde bekletip nazikçe silin.
Tüm cilt tipleri için uygundur.

NIVEA Aqua Rose Organik Gül Suyu İçeren Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu’nun cilt ile uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.

Aqua Rose Makyaj Temizleme Jeli

NIVEA Aqua Rose Organik Gül Suyu İçeren Makyaj Temizleme Jeli, suya dayanıklı makyajı ovalamadan çıkararak derinlemesine temizler; cildi yağdan ve kirden arındırır. Anında sebum kontrolü ve nemlendirme sağlar. 24 saat boyunca cildi nemli tutar.

Nefes alabilen ve sağlıklı görünen bir cilt için; kalıntı ve yağlı bir his bırakmadan temizler. Cildiniz temiz, yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Micellar Teknolojisi içerigindeki milyonlarca micel tanecigi ile mıknatıs gibi çalısarak; makyajı, kiri, yağı ve pürüzleri etkili bir sekilde yakalar. Anti oksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem dengesini sağlar böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

Islak yüzünüz ve boynunuza küçük daireler seklinde masaj yaparak uygulayın. Ilık suyla durulayın.

Nivea Aqua Rose Organik Gül Suyu İçeren Nemlendirici Jel Krem - 50ml

NIVEA Aqua Rose Nemlendirici Jel Krem, anti-oksidan etkili Organik Gül Suyu ve Hyaluron içeren formülü sayesinde cildinizde %100 nemlendirme sağlar.

Hafif jel dokusu ciltte kolaylıkla erir ve ferahlık hissi verir. Pürüzsüz ve ipeksi bir cilt için 48 saat süren yoğun nemlendirme sağlar

Canlı, ışıltılı ve aydınlık cilt görünümü sağlar. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.