Saç Tipi Önerileri

VE SAÇ TİPİN NEDİR?

Filtrele
Sırala
Sort

Hayalindeki saçlar için ipuçları
Pürüzsüz ve yumuşak bir cildin yanında güzel saçlara sahip olmak harika. Saçlar hafifçe omuzlara düşmeli, parlamalı, sağlıklı ve güçlü olmalıdır. Bütün bunlara sahip olmak ve güzel saçlara kavuşmak için saç bakımına gereken çabayı göstermen gerekir. NIVEA'nın saç bakım ve tasarım ürünleri şimdi seninle!

Güzel saçlar için bakım olmazsa olmaz
Güzel saçlara sahip olmak istiyorsan, saç bakımı için yeterince çaba sarf etmelisin. Bu nedenle, daha saçınızı yıkarken etkisini gösterecek ve güzel saçlara sahip olmanızı sağlayacak besleyici şampuanlar seçmelisin. Uygun bir saç kremi, bakımın etkisini arttırır ve saçının taranmasını kolaylaştırır.
Güzel saçlar için doğru bakım gereklidir
Saça fazla ya da yanlış bakım uygulanabilir mi? Tabii ki – şampuan, saç kremi, herhangi bir bakım kürü ya da şekillendirici ürünler seçerken saç tipin için en iyi ürünleri aldığınızdan emin olun. Saçlarını şekillendirirken sık sık ısı kullanıyor musun? Saç uçlarınız kuru mu? Eğer cevabınız evet ise, saçlarına güzelliğini geri kazandırmak için yıpranmış saçlar için hazırlanan ürünleri tercih edin. Ayrıca uzun saçlar, boyalı saçlar ve kepek için de ürün çeşitleri var. Güzel saçlara zaten sahip misin? O zaman günlük saç bakımı rutininizde normal saçlar için hazırlanan ürünleri kullanın. Bu ürünler saçınıza gereken nemi sağlayacak, saç derinizin dengesini korumasına yardımcı olacak ve saçınızı ipeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturacaktır.

Güzel saç: Şampuan ve saç kreminden öte
Güzel saçlar kendiliğinden ortaya çıkmaz – biraz çaba sarf etmeniz gerekir. Saçınıza haftada bir ya da iki kez saç maskesi uygulayın. Besleyici içeriğiyle saçınıza nüfuz eder ve ekstra bakım sağlar. Maskeyi saçınıza, tercihen uç kısımlarına ellerinizle masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık 5 dakikalık kısa bir bakımın ardından maskeyi ılık suyla durulayın. Kökten uca parlayan yumuşacık saçlara kavuşacaksınız. Kusursuzca şekillendirilmiş güzel saçlar
Güzel saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız şekillendirici saç köpüğü ve saç spreyi olmazsa olmazınızdır. Şekillendirici ürünler de saçınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere çeşitlilik göstermektedir. Ekstra hacim, daha fazla ışıltı ya da ekstra dayanıklılık – NIVEA’nın doğru şekillendirici ürünü ile güzel saçlarınız daha da güzel görünecek.