Q10 and Q10 plus Header

Benim yaşlanma karşıtı sırrım? Q10 ile bakım!

Genç görünümünüzü koruyun

Neden gerekenden daha yaşlı görünesiniz ki? Q10 kırışık önleyici bakım ürünleri kullanarak, cildinizin erken yaşlanmasını önleyebilirsiniz.

Kırışıklarla savaşmak için Q10 ürünlerini kullanma

Genç ve sıkı cilt - kim istemez ki? Cildimiz yaşa ve yaşam biçimimizin ne kadar sağlıklı olduğuna bağlı olarak kişiden kişiye daha farklı olur; daha hızlı veya daha yavaş yaşlanır. Yaşlanma karşıtı bakım konusunda NIVEA Q10 ürünleri yanınızda.

Q10 arkasındaki gerçekler

Q10 arkasındaki gerçekler

Koenzim Q10 veya sadece Q10, vücutta doğal olarak üretilir ve tüm vücut hücrelerinin işleyişine önemli katkıda bulunur. Vitamine benzeyen koenzim, tüm vücutta bulunur ve yaşam için gerekli olan birçok işlemi destekleyebilir. Özellikle, Q10, mitokondrideki hücre enerjisi üretiminde gereklidir. Aynı zamanda hem hücrelerin içinde ve dışında serbest radikalleri önlemek için bir antioksidan görevi görür. Serbest radikaller cildin yaşlanmasını hızlandırır ve hücrelere zarar verir. Ek olarak, Q10, hücre zarında ve cilt yüzeyindeki lipitlerde bulunur ve burada bir antioksidan olarak önemli bir görevi yerine getirir. Q10 cildi UV ışınlarının neden olduğu zararlardan koruyabilir.


NIVEA araştırmasının sonucu 

Tüm NIVEA ürünleri, son derece gelişmiş bir inovasyon kültürünün ve yüzlerce yıldan fazla Beiersdorf'un cilt araştırması alanındaki yetkinliğinin bir sonucudur. NIVEA araştırma ekibi, yüzyılın dörtte biri kadar Q10'in etkilerinin izinde geçti. Bilim insanlarımız, koenzim Q10'in insan derisindeki rolünü yoğun bir şekilde inceliyorlar ve bunu 1998'den beri cilt bakım ürünleriyle bütünleştiriyorlar. Bugün, Q10 ürünleri dünya çapında talep görmektedir: her iki saniyede bir bir kavanoz NIVEA Q10 satılmaktadır.

Cildin enerjiye ve iyi bir savunma hattına ihtiyacı vardır

Skin needs energy

Cildin kendi koenzim Q10'i, enerji üretmek için gereklidir ve cildi oksidatif stresden korur. Bununla birlikte, cildimizdeki Q10 oranı yıllar geçtikçe azalmaktadır. Q10'li yaşlanma karşıtı ürünler cildimizi etkili bir şekilde destekler.

 

Q10: bilimsel bir keşif

  • Amerikan bilim adamı Frederick L. Crane, 1957'de koenzimi keşfetti.
  • İngiliz kimyager Peter Dennis Mitchell Q10'in hücrelerde nasıl çalıştığını buldu. 1978'de yaptığı işle Nobel Kimya Ödülünü aldı. 
  • Beiersdorf bilim insanları, Q10'in cilt üzerindeki etkilerini araştıran ilk kişilerdir ve 1998'den beri bunu cilt bakım ürünlerinde kullanmaktadırlar.

Koenzim Q10'in özellikleri

Koenzim Q10

Vücuttaki koenzim Q10'in en önemli iki fonksiyonu enerji üretmek ve hücreleri korumaktır.

 

NIVEA'dan Q10'li kırışıklık önleme ve selülit ürünleri

Yaşlanma karşıtı bakımda, Q10, NIVEA Q10 serisi ürünlerde olduğu gibi değerli bir bileşen olarak uzun süredir kullanılmaktadır.

NIVEA Q10plus Kırışık Karşıtı İnci Taneleri Serum

NIVEA araştırma ekibi, Q10 hakkında uzun yıllara dayanan olağanüstü uzmanlığa ve bilgiye sahiptir. Bu bilgiden QQ10 Kırışık Karşıtı İnci Taneleri Serum'un yeni ve etkili formülüyle yararlanabilirsiniz.

Patentli etki

NIVEA Q10plus Kırışık Karşıtı serisinde, cildin kendi aktif içeriği olan Q10'den en yüksek oranda Yenilikçi NIVEA Q10plus Kırışık Karşıtı İnci Taneleri Serum'da bulunur. NIVEA'nın tarihinde ilk defa, Q10plus aktif inciler, etkili bir kırışıklık karşıtı serum oluşturmak için bir hidrojel ile birleştirildi. Q10, hyaluronik asit ve kreatinden oluşan bu eşsiz, patentli formülü kırışıklıkları gözle görür biçimde azaltır ve erken oluşumu önler. Daha pürüzsüz, daha genç görünen cilt ve zarif bir görünüm için.


Daima taze: aktif pompa ile

Serum formülünün kırışık önleyici gücü, her kullanımda yeniden aktive edilir. Pompaya basınca, küçük inciler pompanın başlığından geçerken patlar ve hidrojel ile deriye nüfuz eden etkili bir serum haline gelir. İdeal olarak, sabah ve akşamları NIVEA Q10plus Kırışık Karşıtı İnci Taneleri Serumu günlük olarak yüzünüze uygulamanız gerekir. Ayrıca, cildin görünümünü pürüzsüzleştirdiği için makyaj bazı olarak kullanmak için de idealdir.

Q10plus Kırışık Karşıtı Bakım Kremi

Daha uzun süre genç kalın!

Günlük kırışıklık karşıtı rutininizi daha da güçlendirmek için kendiniz de aktif olabilirsiniz. Doğru beslenme, biraz egzersiz ve yeterli sağlıklı uyku ile cildinizin daha uzun süre sıkı ve genç görünmesine yardımcı olacaksınız.