Q10 Kırışıklık Karşıtı Çift Etkili Serum

Şekerin kırışıklıklara sebep olduğunu biliyor muydunuz? Glikasyon sonucunda ortaya çıkan şeker, ciltteki kolajen ve elastin düzeyine zarar vererek kırışıklıklara ve cilt yapısının bozulmasına sebep olabilir. Anti-glikasyon teknolojisi ile güçlendirilen Q10 Kırışıklık Karşıtı Çift Etkili Serum inovatif formülü ile 2 etkiye sahiptir:
  1. En yüksek SAF Q10 konsantrasyonuna sahip formülü ile derin kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  2. Anti-glikasyon teknolokisi GLYCOSTOP ile yeni kırışıklık görünümünü engellemeye yardımcı olur. 

GLYCOSTOP cildi glikasyonun** verdiği zarardan koruyan bir kalkan gibi çalışır.

Q10 Kırışıklık Karşıtı Çift Etkili Serum, Q10 Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi ile birlikte kullanıldığında sadece Q10 Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi kullanımına oranla daha genç görünen bir cilde sahip olmak için 4 kat daha güçlü etkiye sahiptir. Cilt ile uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.
2 haftada, derin kırışıklıkların bile görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Kullanan kadınların %91’i azalmış kırışıklık görünümünü onayladı.*** GLYCOSTOP teknolojisi, ciltteki glikasyon sürecini %68 oranında engellemeye yardımcı olur. Yeni kırışıklık görünümünü içten dışa engellemeye yardımcı olur.**

Kullanan kadınların %97’si ciltlerinin anında daha pürüzsüz göründüğünü onayladı.****

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa, temizlenmiş yüzünüze günlük yüz bakım rutininizden önce uygulayın. Serumu tüm yüzünüze yayarak uygulayın. Makyaj bazı olarak kullanıma uygundur. Gözle direk temasından kaçının. En iyi sonuç için NIVEA Q10 Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Ürünleri ile beraber kullanın.

** in vitro.

*** Kırışıklık hacminde cihazlı ölçüm, 24 kadın, 2023.

**** Kişisel değerlendirme, 113 kadın, 2023Çığır Açan GLYCOSTOP

Çığır açan GLYCOSTOP teknolojisi, şeker tüketiminin sebep olduğu kırışıklık görünümünü engellemeye yardımcı olur**. Yeni kırışıklık görünümü oluşumuna karşı savaşır. Cildin kolajen seviyesine destek olur.

**in-vitro

 
CİLDİNİZ
GÜÇLÜ HİSSETMEK
İÇİN VAR

x4 kat daha güçlü*


CİLDİNİZİN

POTANSİYELİNİ

KEŞFEDİN


NIVEA Q10 Çift Etkili Serum ile Kırışıklık Karşıtı Bakım Rutininizi güçlendirin! Sadece Gündüz Bakım Kremi kullanımına göre 4 kat daha güçlü etki* sağlayarak sadece 2 haftada kinik olarak kanıtlanmış sonuç gösterir.  Derin kırışıklık görünümünü azaltır & yeni kırışıklık oluşumuna karşı savaşır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Glikasyon Nedir?

Glikasyon, vücuttaki şeker (glikoz) moleküllerinin proteinlere tutunmasıyla, kolajen ve elastin gibi ciltte bulunan proteinler, ortaya çıkan kimyasal bir süreçtir. Genellikle sonucunda ciltteki kolajen seviyesinde azalma yaşanır, bu da erken cilt yaşlanması ve kırışıklık görünümünü gibi problemlere sebep olur.
 

İnovatif Glycostop teknolojisi nasıl çalışır?

Glycostop içeriği glikasyon sürecini engellemeye yardımcı olarak cildin doüal kolajen seviyesini korumaya yardımcı olur, mevcut kırışıklık görünümünü azaltır & yeni kırışıklık görünümü oluşumuna karşı savaşır.
 

Cildimdeki kolajen seviyesi düşüşünü ve glikasyon sürecini nasıl engelleyebilirim?

Şeker glikasyonundan korunmak adına dengeli bir beslenme düzenine sahip olmalı ve bol su tüketmelisiniz. NIVEA Q10 Çift Etkili Serum ile cildinizin ihtiyaç duyduğu glikasyon engelleyici etkiyi yakalayabilirsiniz.