Yüz İçin Besleyici Güneş Kremi

Vücudunuzun başka hiçbir kısmı güneş ışınlarına yüzünüz kadar düzenli olarak maruz kalmaz. Bırakın güneş sizi nazik bir şekilde okşasın ve sizde cildinizde faydalı sıcaklığını hissedin.

Güneş: Beden ve ruh için enerji ve sağlık

İşte bu yüzden güneş bize iyi gelir

Güneş ışığı gerçek mucizeler yaratır: vücudun çeşitli işlevlerini ve uyku düzenlemenize yardımcı olur. Güneş ışınları ruh halimizi iyileştirir, sağlık seviyemizi arttırır ve genel sağlık durumumuzu daha iyi hale getirir. Güneş ışığı bu nedenle kısa süreli bir zevkten çok daha fazlasıdır: güneş, sağlıklı bir yaşam tarzının önemli bir bileşenidir.


Güneş metabolizmayı uyarır ve bağışıklık sisteminizi ve kardiyovasküler sisteminizi güçlendirir.

Cildiniz için en iyi koruma: yüz için uygun güneş kremi

Yüzünüzün cildi, vücudunuzu kaplayan ciltten göreceli daha incedir ve hassastır. Örtülü olmadığı için güneş ışınları, soğuk ve hava kirliliği gibi zararlı çevresel etkilere maruz kalır. Bu yüzdendir ki yüz için geliştirilmiş özel bir güneş koruyucu ile çok koruma ve bakıma ihtiyaç duyar. NIVEA yüz güneş kremleri, yüzünüzü kaplayan hassas cilt için özel olarak geliştirilmiştir.

Zararlı UV ışınları

  • esnekliği azaltır,
  • kırışıklık oluşumunu arttırır,
  • "yaşlanma lekeleri" olarak bilinen pigment bozukluklarına yol açar,
  • ve cilt kanseri riskini arttırır.

Özel yüz için güneş kremi, tatilde ve günlük yaşamınızda hassas cildi korur: böylece güneş ışınlarının endişe duymadan keyfini çıkarabilirsiniz ve yüzünüzün cildi nemli ve sağlıklı kalır. Günlük yaşamınızda güneş koruma faktörlü ile bir gündüz kremi kullanmak, güneşin sebep olabileceği herhangi bir hasara karşı korunmanızı sağlayacaktır. Örneğin, 30 faktörlü NIVEA® Q10plus Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi'ini deneyin.

 

Tatildeyken cildinizin daha fazla korumaya ihtiyacı vardır: NIVEA Sun ürünlerinin tümü yüz için uygun olmasına karşın, yüzünüze özel bir güneş kremi kullanıyorsanız cildiniz size minnettar kalır.

 

Yüzünüz için güvenilir güneş koruması