nivea-sun-sensitive-header

YENİ:
NIVEA SUN HASSAS ANINDA KORUMA GÜNEŞ KREMLERİ

Yüksek etkili UV koruması. Hassas ciltler için özel geliştirildi.

Gölgede kalmayın!

Güneşten korunun

Hassas cildiniz olsa bile


Güneşli bir günde herkes güzel havanın keyfini çıkarmak ister. Ama bazıları güneşten dolayı ciltlerinin tepki vereceğinden endişe duyuyor ve gölgede kalmayı tercih ediyor. Yeni NIVEA SUN Hassas Anında Koruma Güneş Kremleri hassas ciltleri korumak üzere yardıma koşuyor, böylece herkes doyasıya güneşli günlerin tadını çıkartıyor.

NIVEA SUN Hassas

Hassas cildinizin güneşli gününüzün önüne geçmesine izin vermeyin

Yeni NIVEA SUN Hassas Anında Koruma Güneş Kremleri ile güneşin keyfini çıkarın

NIVEA SUN HASSAS ANINDA KORUMA

HASSAS CİLDİNİZİ RAHATLATIR

Güneşe bağlı cilt tahrişlerini unutun

Yeni NIVEA SUN Hassas Anında Koruma Hassas Ciltler için Güneş Kremi, özellikle güneşe karşı hassas olan ciltler için geliştirildi. Hassas ciltleri rahatlatır ve yüksek etkili güneş koruması ile güneşe bağlı tahriş oluşma riskini azaltır.

50+ çok yüksek etkili UV koruması, UV ışınlarının uzun süreli negatif etkisini azaltırken eşsiz formülü ile cildinizi rahatlatır.

NIVEA genel merkezindeki araştırma ve geliştirme uzmanları ekibi Pantenol, doğal Aloe Vera ve Jojoba Yağı içeren eşsiz, kokusuz formülü içeren bu güneş kremini uzun süreli testler sonucu geliştirdi.

Hafif, yağlı his bırakmayan dokusu ile kolayca sürülebilen ve tüm vücuda dağıtılabilen NIVEA SUN Hassas Anında Koruma Hassas Ciltler için Güneş Kremi suya dayanıklıdır, arkadaşlarınız ve aileniz ile havuzun ve denizin tadınını çıkartabilirsiniz.

NIVEA SUN HASSAS ANINDA KORUMA

GÜNEŞ ALERJİSİNE KARŞI

Güneş Alerjisi mi? Bügun değil.

Yazın ilk güneşi ile beraber cildinizde kızarıklıklar ve tahrişler ile mi boğuşuyorsunuz? O zaman yeni NIVEA SUN Hassas Anında Koruma Güneş Alerjisine Karşı güneş kremi tam size göre!

Bu güneş kremi UVA ve UVB ışınlarına karşı anında koruma sağlar, ışınların cildinizdeki hücrelerin özelliklerinin değiştirmesini engeller - ama aynı zamanda bir adım daha ileri gidip hassas cildinizin güneşe bağlı alerji ve tahriş olma riskini azaltmaya yardımcı olur.

NIVEA uzmanları tarafından yüksek etkili UV koruması sağlaması ve aynı zamanda güneş alerjisine karşı koruması için özellikle test edilen bu güneş kremi Aloe Vera ve Pantenol içeriyor, ayrıca formülündeki anti-oksidanlar meyankökü özünden geliyor.

Hassas ciltlerin özel ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen NIVEA SUN Hassas

Anında Koruma Güneş Alerjisine Karşı güneş kremi sprey formatındadır.

İçerikler

Hassas Anında Koruma güneş kremlerinin içerikleri özeldir

Değerli içeriklerimizi öğrenin

Aloe Vera

Aslen, Aloe Vera bitkisi, Arap Yarımadası'ndan gelir. Aynı zamanda, Akdeniz, Meksika ve Hindistan da dahil olmak üzere birçok bölgede bulunur.

Aloe Vera bitkisi yüzde 98.5 varan büyük oranlarda sudan oluşur. Doğal olarak, yoğun nem sağlayan organik güzellik bileşenlerinde favoriler arasındadır.

Pantenol

Jojoba Yağı, güney Amerika ve kuzey Meksika'da bulunan jojoba bitkisinin tohumlarından elde edilir ve yaygın olarak cilt losyonu ve kremlerinde kullanılır. Ayrıca doğal yaşlanma karşıtı bileşen olan E Vitamini içerir.

 

Jojoba Yağı

Jojoba Yağı, güney Amerika ve kuzey Meksika'da bulunan jojoba bitkisinin tohumlarından elde edilir ve yaygın olarak cilt losyonu ve kremlerinde kullanılır. Ayrıca doğal bir yaşlanma karşıtı bileşen olan E Vitamini içerir.

Meyankökü Özü

Bu değerli içerik meyan kökü köklerinden (Glycyrrhiza inflata) özütülür ve etkili Licochalcone A içerir. Meyankökü özü anti-enflamatuar, cildi yatıştırıcı ve cildi UV kaynaklı serbest radikallerden koruyan antioksidan özelliklerine sahiptir.

Güneş ile ilgili bilgiler

Doğru bilgiler

Doğru güneş koruması ile güneşli günlerin keyfini çıkarın

Güneş bizim için iyidir. D vitamini sentezini düzenler, bu da güçlü kemik yapısı ve yoğunluğu için hayati önem taşır. Cildimize sağlıklı bir ışıltı verir, hem içten hem dıştan iyi hissederiz çünkü seratonin salgımızı artırarak bize mutluluk verir.

Güneş kremlerindeki GKF, Güneş Koruma Faktörü demektir ve kİşİnİn güneş kremİ sürdükten sonra güneş yanığı olmadan güneşin altında kalma süresinin açıklamasıdır. Hepimizin 5 ila 30 dakika kadar kendi koruma süremiz vardır. GKF 30 demek güneşte normalde kalacağınızdan 30 kat daha uzun süre güneş yanığı olmadan durabileceğinizi ifade eder- bunun için güneş kreminin her iki saatte 1 ve yüzdükten/kurulandıkta sonra tekrarlanması gerekir.

Cildimizi yeterli GKF'ya (güneşten koruma faktörü) sahip güneş kremleri ile korursak güneşin yararlarından keyif alabiliriz. Bir yetişkin yaklaşık 30ml, 2-3 yemek kaşığı kadar, güneş kremi kullanmalıdır.