mix-me

NIVEA Soft MIx Me Serisi

KENDİ KOKUNU YARAT

NIVEA SOFT MIX ME SERİSİ

NIVEA Soft, Happy Exotıc, Chılled Oasıs ve Berry Charmıng ile #KENDİKOKUNUYARAT !

Ruh halinize uygun kokuyu karıştırmak çok kolay. Kendiniz için deneyler yapın, aynı zamanda eğlenmeyi de unutmayın! Kolayca kremleri istediğiniz şekilde avucunuza karıştırın ve cildinize uygulayın, ya da, kendinizi şanslı hissediyorsanız, kremleri direkt vücudunuzun farklı bölgeleri üzerinde karıştırın ve farklı kokular elde edin.

Karıştırmaya Hazır mısın?

Biz NIVEA Soft Mix me kokularını karıştırmayı seviyoruz, hepsi birbirinden farklı ve birbirinden değişik. Siz de kremlerin nasıl karıştırılacağını öğrenin ve ruh halinize uygun olanı bulun.

Senin Ruh Halin Nasıl

Dersten önce gayet rahat mısın? Veya arkadaşlarınla buluşmadan önce çok mu mutlusun? Ya da parti öncesi hazırlanırken heyecanlı mısın? En yakın arkadaşlarınla krem karışımını yarat ve kendi kokunu keşfet. 
SOFT MIX ME SERİSİ

NIVEA İLE KENDİ KOKUNU YARAT

NIVEA SOFT Mix Me kremlerini karıştır ve anı yaşa! Parisli parfümcüler ile geliştirilen 3 yeni koku, birbirlerini ve klasik NIVEA Soft'u tamamlamak üzere özellikle oluşturuldu. Kendinize özel kokunuzu yaratma şansınız: kural yok, hata yok! Ruh halinize göre 4 kremi kullanarak 25'te fazla koku elde edebilirsiniz. Sonunda sadece kendinize özel bir koku yaratma fırsatı - aynı zamanda NIVEA Soft nemlendirici özelliği ile cildinizi bakım yaparak ve yumuşacık hissederek!

ÜRÜNLER

NIVEA SOFT MIX ME SERİSİ

Yeni NIVEA Soft Mix Me I am The Berry Charming One

Romantizmin parlak ve canlı kokusu ile narin nemlendirici kremin keyfini çıkarın. Parfümcülerle birlikte özenle geliştirilmiş kendi başına harika kokan bu ürünü NIVEA Soft, Chilled Oasis ve Happy Exotic ile karıştırabilir ve bambaşka bir koku elde edebilirsiniz. Kremleri direkt cildiniz üzerinde karıştırın ve kendi kokunuzu yaratın. Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremidir.

Yeni NIVEA Soft Mix Me I am The Happy Exotic One

Tropik meyvelerin keyifli ve nefis kokusu ile narin nemlendirici kremin keyfini çıkarın. Parfümcülerle birlikte özenle geliştirilmiş kendi başına harika kokan bu ürünü NIVEA Soft, Berry Charming ve Chilled Oasis ile karıştırabilir ve bambaşka bir koku elde edebilirsiniz. Kremleri direkt cildiniz üzerinde karıştırın ve kendi kokunuzu yaratın. Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremidir.

Yeni NIVEA Soft Mix Me I am The Chilled Oasis One

Yeşil yaprakların şık ve naneli kokusu ile narin nemlendirici kremin keyfini çıkarın. Parfümcülerle birlikte özenle geliştirilmiş kendi başına harika kokan bu ürünü NIVEA Soft, Happy Exotic ve Berry Charming ile karıştırabilir ve bambaşka bir koku elde edebilirsiniz. Kremleri direkt cildiniz üzerinde karıştırın ve kendi kokunuzu yaratın. Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremidir.

25+ SEÇENEK

HANGİ RUH HALİNDESİN?