MicellAIRⓇ Skin Breathe EXPERT

MIcellAIR®
Expert
Makyaj Temizleme Serisi

NIVEADAN YENİLİK

MAKYAJ ARTİSTLERİ ÖNERİYOR: NIVEA MICELLAIR® EXPERT MAKYAJ TEMİZLEME SERİSİ

Hepimiz için makyaj yapmak zevkli, çıkarmaksa bir o kadar zahmetli. Ama şimdi Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Serisi’yle hem kalıcı hem de suya dayanıklı makyajı çıkarmak çok kolay.

NIVEA MicellAIR® Expert Makyaj Temizleme Serisi uzun süre kalıcı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan* pratik bir şekilde çıkarır, böylece cildinizin oksijen alımı artar. MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur.

MICELLAIR EXPERT SERİSİ

NIVEA MICELLAIR® Expert Makyaj Temizleme Serisi ile sil makyajını.

NIVEA MicellAIR® Expert Makyaj Temizleme Serisi, dudak, göz ve yüzdeki uzun süre kalıcı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan* pratik bir şekilde çıkararak sizi bir sonraki makyaja hazırlar.

%0 Ürün Kalıntısı*!

Serinin MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülü ile uzun süre kalıcı makyaj ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan çıkarır. Ayrıca ovalama gerektirmez.

Cildiniz Nefes Alsın

Etkili formülü ile cildinizden makyajı derinlemesine temizler böylece cildinizin oksijen alımı artar ve tekrar nefes alabilir.
ÜRÜNLER

MICELLAIR EXPERT SERİSİ – ÜRÜNLER

MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Suyu

Uzun süre kalıcı makyaj ve maskara için geliştirilmiştir. MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülü mıknatıs gibi çalışarak, makyajı etkili bir sekilde yakalar. Ovalama gerektirmeden temizler. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici

Uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı çıkarmak için geliştirilmiştir. Ürün kalıntısı bırakmadan nazik bi şekilde göz makyajını çıkarırken hassas göz çevresine bakım yapar. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Mendili

Uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan pratik bir şekilde çıkarır, böylece cildinizin oksijen alımı artar. MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur.