URBAN SKIN
YÜZ BAKIM SERİSİ

YENİLİK

ŞEHRİN OLUMSUZ ETKİLERİNE KARŞI SAVUNMA & DETOX

Şehir hayatını sevmek için birçok sebep var. Sevilen müzikleri dinleyerek şehri keşfetmek, yeni mekânlar bulmak, arkadaşlarla buluşmak, alışveriş yapmak, kültürel aktivitelere katılmak, spor yapmak... Ancak, şehirdeki yoğun tempolu hayatın cilt üzerinde bazı olumsuz etkileri de var. Daha çok egzoz emisyonuna maruz kalmak, havadaki ince tozlar ve çok küçük kir parçacıkları, UV ışınları olumsuz çevresel faktörler arasında sayılabilir. Diğer taraftan, yaşam tarzının da cilt üzerinde etkileri olabilir. Yoğun günlük programlar, makyaj, ısıtılmış ya da klima kullanılan odalardaki kuru hava, uykusuzluk, bilgisayar kullanımı gibi faktörler, cilt üzerinde stres oluşmasına ve olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Bu sebeple erken yaşlanma belirtileri, cilt problemleri, iritasyon ve yorgun görünüm gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Şehir hayatına maruz kalan cilt özellikle gün içerisinde bir koruyucuya ihtiyaç duyar. Çok küçük kir parçacıkları cilde yapışabilir; kirli hava, makyaj, UV ışınları cildi olumsuz etkileyebilir. Yeni NIVEA Urban Skin Bakım Serisi, şehir hayatının olumsuz etkilerine karşı cildin korunmasına ve kendini savunmasına yardımcı olur.

URBAN SKIN YÜZ BAKIM SERİSİ

URBAN SKIN GÜNDÜZ KREMİ

NIVEA URBAN SKIN DEFENCE +48 SAAT NEM TAKVİYESİ Hyaluronik Asit & Antioksidan & Yesil Çay Özlü Gündüz Kremi cildinize etkili antioksidan bakımı sağlar ve cildinizin savunma sistemini güçlendirir. Cildinizi dış etkenlerden, çevresel kirlilikten ve SPF 20 ile güneş ışınlarından korumaya yardımcı olur. Cildinize 48 saat nem takviyesi sağlar. Hafif formül ve canlandırıcı kokusu ile yeniler.


URBAN SKIN GECE KREMİ

URBAN SKIN DETOX GECE KREMİ

NIVEA URBAN SKIN DETOX +48 SAAT NEM TAKVİYESİ Gece Kremi Antioksidan & Yeşil Çay Özü & Hyaluronik Asit ile cildinizin her gece detox yapmasına yardımcı olur böylece ertesi gün sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. Cildin antioksidan kapasitesini destekler ve cildin savunma sistemini güçlendirir. Her gece cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildinize 48 saat nem takviyesi sağlar. Hafif formül ve canlandırıcı kokusu ile tazeler.


URBAN DETOX MASKE SERİSİ

URBAN DETOX ARINDIRICI MASKE

NIVEA 1 Dakika Urban Detox Maske Arındırıcı Maske Beyaz Kil ve Aktif Manolya Özü ile cilde detox yapar ve zararlı çevresel etkileri azaltır, ölü cilt hücrelerinden arındırır ve daha derin temizlik sağlar. Cildi arındırır, görünümünü düzeltir ve mükemmel cilt tonunu destekler.


URBAN SKIN GÖZENEK ARINDIRICI MASKE

NIVEA 1 Dakika Urban Detox Maske Gözenek Arındırıcı kendiliğinden ısınan formülü ile gözenekleri arındırır ve sıkılaştırır, cildi pürüzlerden kurtarır, çevresel etkileri ve şehir kirliliğini azaltır ve cilde detox yapar. Sonuç: Farkedilir seviyede temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünen cilt sağlar.


URBAN DETOX NEMLENDİRİCİ MASKE

NIVEA 1 Dakika Urban Detox Maske Nemlendirici; yeşil çay ve hyaluronik asit içeren formülü ile cildi nemlendirir, çevresel etkileri azaltır ve cilde detox yapar.

 

Sonuç: Yoğun nem, sıkı cilt ve ışıltılı cilt tonu sağlar