BLACK & WHITE
'IN YENİ FERAHLIĞINI HİSSEDİN!

NIVEA'NIN STIL KAMYONU

NIVEA'nın stil kamyonu

Her görünüşün taze ve benzersiz olmasını sağlayın.

Bir moda trendi sizi türünün tek örneği gibi hissettirdiğinde, büyük olasılıkla herkes aynı tür kıyafetler giydiği için çoğunluğun içinden herhangi biri olmak zorunda kalırsınız. Neyse ki, tıpkı yeni Invisible for Black&White Fresh gibi her gün stilinizi değiştirip sizi taze ve benzersiz kılmak için tasarlanmış NIVEA FRESHKEEPER TRUCK var.

 

Tazelik

Özel yeni deodorant, taze salatalık ve kütür kütür yeşil elma ile keyifli bir "duştan yeni çıkmış" hissi veren güzel bir koku sunar.

 

Görünmezlik

Kıyafetler üzerindeki lekelere karşı koruma sağlar. Daha uzun süre siyahlar siyah ve beyaz beyaz kalır.  

 

Özgüven

Siyah giysilerdeki beyaz çizgilerin ve beyazlardaki sarı çizgilerin sebep olduğu bu can sıkıcı duyguya elveda deyin.

 

Kalıcılık

48 saat güvenilir antiperspirant koruması sağlar ve uzun süre dayanabilen, taze ve temiz bir koku sunar. 

 

DEĞIŞIM VIDEOLARI

FRESHKEEPER DEĞİŞİMLERİ


FAQ

Sıkça Sorulan Sorular

SIKLIKLA KOLTUKALTI ÇEVRESİNDEKİ KOYU RENKLİ KUMAŞLARDA BEYAZ İZLERE SEBEP OLAN DEODORANTLARIN İÇİNDEKİ ŞEY NEDİR?
Deodorantların bıraktığı koltuk altındaki beyaz artıklar çoğunlukla anti-perspirant aktif maddeler - alüminyum tuzları - nedeniyle oluşur. Bu aktif maddeler suda çözünebilen toz halindeki maddelerdir. Aerosol spreyler gibi su içermeyen formülasyonlarda, bunlar toz halinde bulunur ve bu nedenle ciltte ve koyu renkli giysilerde kolayca görülebilir hale gelirler. Alüminyum tuzları suda eritildiğinde bile, örneğin roll-onlarda su kuruduktan sonra koyu renk giysiler üzerinde beyaz artıklar oluşabilir.   

AÇIK RENKLİ GİYSİLERİN KOLTUKALTI BÖLGESİNDEKİ  SARI LEKELERE SEBEP OLAN ŞEY NEDİR?

 Sarı lekeler yıkandıkça oluşur. Bu lekelerin oluşumuna çeşitli faktörler katkıda bulunur Anti-perspirant aktif maddeler, cildin sebumu ve kumaşta emilen ter suyla ve deterjanla etkileşime girer. Bu kimyasal reaksiyon, liflerin içinde kalmış olan sarı renkli tortuları üretir. Her yıkamada kumaş giderek daha sarımtırak bir hal alır ve esnekliğini yitirir.  

 
NEDEN HERKESİN KIYAFETLERİNİN KOLTUKALTINDA SARI LEKELER OLMAZ?
  Aslında, anti-perspirant ürünü kullanıyorsa herkes sonunda sarı lekeler elde edecektir. Bununla birlikte, birisinde sarı lekelerin oluşma derecesi, cildin ter ve yağ bileşimine ve ne kadar terlediği konusunda kişiden kişiye çok fazla farklılık gösterebilir. Bazı insanlarda lekeleri çok yavaş oluşur, böylece sonunda çıplak gözle görünür hale gelmeleri çok uzun sürer. Bu insanlar, kendilerinde sarı leke oluşmadığına dair bir izlenime sahip olabilirler. Bu izlenime sahip olmanın diğer bir nedeni, birisinin anti-perspirant aktif maddeler içermeyen bir deodorant kullanması olabilir."    

 

MEVCUT SARI LEKELER İÇİN NE YAPILABİLİR?
Sitrik veya asetik asit lekeleri hafifletebilir ve bazen tamamen çıkarabilir. Böylece, eğer koltuk altı bölgenizde sarı lekeler bulunan tişörtünüz varsa, aşağıdaki prosedürle onları çıkarmayı deneyebilirsiniz. 5 litre ılık suyun içine 10 çorba kaşığı %25 asetik asit veya 300 ml %5 sofra sirkesi ekleyin. Alternatif olarak, 1 litre suda 12 gram sitrik asidi çözün. Bu ürünler eczanelerden ve süpermarketlerden temin edilebilir. Lekenin ciddiyetine bağlı olarak, malzemeyi bu çözeltide yaklaşık 12 saat süreyle bekletin ve sonra yıkayın. Sedef düğmeli renkli ve narin kumaşlar ve giysiler için dikkatli olun çünkü asitli çözeltiden olumsuz etkilenebilirler. 

BU ÜRÜNÜ NE KADAR SIKLIKLA KULLANABİLİRİM?

NIVEA Invisible for Black&White ürünlerini, normal deodorant/antiperspirant ürününüz kadar sık kullanabilirsiniz.

BU ÜRÜN CİLTTE GELENEKSEL DEODORANTLARDAN DAHA ÇOK TAHRİŞE NEDEN OLUR MU?
Hayır, çünkü NIVEA Invisible for Black&White ürünlerinin tamamı etkinliği ve cilt uyumluluğu bakımından, piyasaya sürülmeden önce tabii ki test edilmiştir. Tüm testlerde Invisible for Black&White ürünlerinin cilde çok uyumlu oldukları kanıtlanmıştır. 

FORMÜL (BEYAZ VE SARI İZLERE KARŞI) NASIL ÇALIŞIYOR?

  Formül, özellikle beyaz izleri önlemek ve sarı lekeyi azaltmak için terleme ve vücut kokusu karşısında 48 saat güvenilir koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Beyaz izlere karşı, NIVEA Invisible for Black&White, belirli bir anti-beyaz iz teknolojisini kullanmaktadır: Alüminyum tuzları emülsiyonda çözünür ve kalıntıları görünmez yapan maskeleme yağları ile kaplanır. Sarı lekelenmeyi önlemek için, Invisible for Black&White ürünleri, belirli bir anti-lekelenme bileşiğini içeren tamamen yeni bir teknolojiyi temel almaktadır. Bu madde tekstil liflerini, leke bileşenleri onlara ulaşmadan ve onları nüfuz etmeden önce korur. Böylece lekeler yüzeyde kalır ve daha kolay yıkanırlar."