NIVEA DEĞERLİ YAĞLAR İÇEREN LOSYON

YENILIK

DUYULARINI HAREKETE GEÇİR, CİLDİNİ ŞIMART

KENDİNLE VE YENİ NIVEA DEĞERLİ YAĞLAR İÇEREN LOSYON İLE BAŞ BAŞA ZAMAN GEÇİR

Nazik kokular, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt için hızlı emilen losyonda değerli yağları ile birleşti. Yeni NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon serisi, cildini hızlı emilen losyonda şahane kokularla şımartırken değerli yağların keyfini sunar. Bahar cildine geldi ve bu inanılmaz bir his! Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı, Gül &Argan Yağı ve Vanilya & Badem Yağı olmak üzere üç kokudan birini seçin. Sana özel "Kendimle baş başa" zamanı için modunu ayarla, ışıkları karart, mumları yak, rahatlatıcı bir müzik koy ve karşı konulmaz derecede pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için cildini şımart.     

 

HEMEN KENDIMLE BAŞ BAŞA ZAMANI

Kendini günün herhangi bir anında şımart

1 - Kendinle baş başa kalacağın bir yer bul

Kapıyı kapat, telefonun bağlantısını birkaç dakikalığına kes ve kendinle keyifli anlar geçir

 

2 - Modunu hazırla

Işıkları karart, mumları yak, müziği aç. Kendini rahat hissetmeni sağlayan ne varsa onu yap ve kendini şımartmaya hazır ol

 

3 - Kendini şımart

Cildine hak ettiği keyfi ver ve yeni NIVEA Değerli Yağlar içeren Losyon ile kendini şımart.

 


VÜCUT İPUÇLARI

Duyularını ve cildini nasıl şımartacağını öğren

VÜCUT YAĞI İLE VÜCUT LOSYONU KARŞILAŞTIRILMASI
VÜCUDUN İÇİN NEMLENDİRME VE BAKIM

Pürüzsüz, güzel cildi korumak için etkili vücut bakımına zaman ayırmak. Vücut yağlarının ve losyonunun benzersiz faydalarını öğrenin. 


DUYULARINI ŞIMART
KİRAZ ÇİÇEĞİ KOKUSUYLA

Kiraz çiçeği ağacının geçmişi, kokuyu bu kadar eşsiz kılan şey nedir ve hızlı emilen bir vücut losyonunda yağların haz veren bakımı ile vücut bakım rutinini nasıl canlandırırsın.

 

KENDİ KÖPÜK BANYOSU SPANIZI ZİYARET EDİN
KENDİ BANYONDA

Evinde sıcak mum ışığı, klasik müzik ve keyifli bir koku eşliğinde dinlenmeyi hayal edin - mükemmel! Sadece birkaç ipucu, duş jeli, banyo sabunları ve köpük banyosu gibi birkaç banyo ürünü ile banyonda kendi rahatlatıcı spa kaçamağını yaratabilirsin.