ALEV KAYA’NIN ÖNERİSİ NIVEA MAKE UP EXPERT SERİSİ

YENİ NIVEA MAKE UP EXPERT SERİSİ

NIVEA Make Up Expert Mat Makyaj İçin Nemlendirici Jel Makyaj Bazı,
NIVEA cilt bakım uzmanları tarafından makyajınızın uzun süreli kalıcı olması ve cildinizin gün boyu nemini koruması için özel olarak geliştirildi.

Makyaj Bazı: Mat ve uzun süreli kalıcı makyaj için cildinizi hazırlar. Cilt makyajınızı sabitler, gün boyu mükemmel görünmesini sağlar.

Nemlendirici: Cildinizi 48 saate kadar yoğun şekilde nemlendirir. Hafif formülü ile gözeneklerinizi tıkamadan hızlı bir şekilde emilir.

Mükemmel ve mat makyaj görünümü, uzun süre kalıcı makyaj ve gün boyu nemli bir cilt sağlar.

NIVEA Make Up Expert Pürüzsüz Makyaj İçin Nemlendirici Makyaj Bazı,
NIVEA cilt bakım uzmanları tarafından makyajınızın uzun süreli kalıcı olması ve cildinizin gün boyu nemini koruması için özel olarak geliştirildi.

Makyaj Bazı: Pürüzsüz ve uzun sürekli kalıcı makyaj için cildinizi hazırlar. Cilt makyajınızı sabitler, gün boyu mükemmel görünmesini sağlar.

Nemlendirici: Cildinizi 48 saate kadar yoğun şekilde nemlendirir. Hafif formülü ile gözeneklerinizi tıkamadan hızlı bir şekilde emilir.

Mükemmel ve pürüzsüz makyaj görünümü, uzun süre kalıcı makyaj ve gün boyu nemli bir cilt sağlar.

NIVEA Make Up Expert Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu
uzun süre kalıcı, suya dayanaklı makyajı çıkarmak için geliştirilmiştir.

MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren çift fazlı formül mıknatıs gibi çalışarak; uzun süre kalıcı, suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan etkili şekilde yakalar.

Durulama ve ovalama gerektirmez.

NIVEA Make Up Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici
mavi kantaron çiçeği ile zenginleştirilmiş formülüyle ovalama gerektirmeden suya dayanıklı maskarayı ve makyajı etkili bir şekilde çıkarır ve kirpiklerinizi korur.