LUMINOUS630
LEKE KARŞITI SERUM

YENİ NIVEA LUMINOUS630 LEKE KARŞITI SERUM

Yeni NIVEA Luminous630 Leke Karşıtı Serum, devrimsel yeniliğe sahip patentli formülü ile 10 yıllık leke oluşumunu 4 haftada azaltmaya yardımcı olur.*

 • Mevcut pigmentasyon üzerinde etki göstererek, koyu lekeleri aydınlatmaya ve boyutunu küçültmeye yardımcı olur.
 • Yeni lekelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
 • Lekesiz, eşit cilt tonuna sahip ışıltılı bir cilt sağlar.

 1. NIVEA Cellular Luminous630 Leke Karşıtı Serum (“Ürün/Ürünler”) para iade kampanyası (“Kampanya”) Etiler Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi No: 39/1 34337 Beşiktaş/ İstanbul  adresinde bulunan NIVEA BEIERSDORF Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Nivea”) tarafından, 30 Mayıs 2022 saat 00.00 ile 15 Ağustos 2022 saat 00.00 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 2. Kampanya’ya Nivea çalışanları, 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti dışında ikamet edenler katılamaz.
 3. Kampanya sadece tüketiciler tarafından perakende satış noktalarından satın alınan ve 15 Eylül 2022 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese kargo ile ulaştırılmış olan Ürünler için geçerlidir.
 4. Tüketici, Ürün’ü iade etmek için Ürün ile birlikte Ürün’ün fişini/faturasını/e-faturasını, ayrıca doğru ve eksiksiz şekilde ad-soyad, banka hesap (Iban) numarası bilgilerini “U2 Tanıtım Sütlüce Mah.Bayrak Sok.4/A Beyoğlu/İstanbul” adresine alıcı ödemeli olarak 15 Eylül 2022 tarihine kadar kargoyla göndermelidir. Banka hesabı sahibi, ad-soyad bilgisi iletilen kişi ile aynı olmalıdır. Aksi takdirde, sorumluluk tamamen Ürün’ü iade eden tüketiciye aittir. Kargodaki gecikmelerden Nivea sorumlu değildir.
 5. Ürün’ün en fazla yarısı kullanılmış olmalıdır. Ürün incelendikten sonra bedel iadesi uygun bulunan başvuru sahiplerine, fiş, fatura veya e-faturadaki ürün tutarı, bildirmiş oldukları banka hesabına 30 gün içerisinde iade edilir.
 6. Aynı kişiye en fazla aynı Ürün’den 1 (bir) adet için para iadesi yapılır. Para iadesi yapılan Ürünler tüketicilere tekrar iade edilmez.
 7. Bu Kampanya Nivea tarafından yürütülen diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 8. Kampanya kapsamında kazanılan hak ertelenemez, devredilemez, satılamaz, nakde veya mala çevrilemez.
 9. Nivea bu kampanyayı uzatma, durdurma, kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 10. Kampanya süresince ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta için Nivea kayıtları esas alınır.
 11. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.