DUŞTAN SONRAKİ TEMİZLİK VE FERAHLIK GÜN BOYU SENİNLE

NIVEA'DAN KOLTUK ALTI KARARMALARINA KARŞI DEVRİMSEL YENİLİK!

NIVEA Deo Beauty Elixir, içeriğindeki değerli süt özleri ile koltuk altınızdaki kararmaları gidermeye yardımcı olur. 4 hafta düzenli kullanımla, cilt tonunuzu eşitlemede etkili sonuç sağlarken aynı zamanda terlemeye ve ter kokusuna karşı güçlü koruma sağlar.

Koltuk altı kararması neden olur?

Koltuk altı kararması, deriye rengini veren melanin adlı maddenin miktarının artması sonucu ortaya çıkar. Çevresel veya kişisel faktörlere bağlı olarak birçok nedeni bulunmaktadır. Jilet, ağda gibi tüy alım işlemleri, aşırı terleme, obezite, vb gibi birçok sebeple koltuk altında kararmalar, lekeler oluşabilir.

NIVEA Deo Beauty Elixir'in özelliği nedir?

Yeni NIVEA Deo Beauty Elixir deodorant, içeriğindeki değerli süt özleri ile koltuk altınızdaki kararmaları gidermeye yardımcı olur. Cilt bakım uzmanlarıyla geliştirilen inovatif formülü sayesinde, 4 hafta düzenli kullanımla, cilt tonunuzu eşitlemede etkili sonuç sağlarken cildinizin doğal tonuna dönmesine yardımcı olur. Aynı zamanda terlemeye ve ter kokusuna karşı güçlü koruma sağlar. Cildinize ipeksi pürüzsüzlüğüne anında geri kazandırır ve güzel görünen koltuk altlarına sahip olmanızı sağlar.

NIVEA Deo Beauty Elixir hassas ciltlerde kullanılabilir mi?

Evet, NIVEA Deo Beauty Elixir'in formülü hassas ciltlerde de kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Alkol içermez. Ciltte uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.

 

NIVEA Deo Beauty Elixir Sensitive Flower koltuk altı cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken içeriğindeki değerli süt özleri ile cilt nemini korur. Cildinize ipeksi pürüzsüzlüğünü anında geri kazandırır ve güzel görünen koltuk altlarına sahip olmanızı sağlar. Tahrişi onarmaya yardımcı olur, 48 saat etkili antiperspirant koruması sağlar, anında emilir ve etil alkol içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır – hassas ciltlerde bile.

 

NIVEA Deo Beauty Elixir Fresh Waterlily koltuk altı cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken içeriğindeki değerli süt özleri ile cilt nemini korur. Cildinize ipeksi pürüzsüzlüğünü anında geri kazandırır ve güzel görünen koltuk altlarına sahip olmanızı sağlar. Tahrişi onarmaya yardımcı olur, 48 saat etkili anti-perspirant koruması sağlar, anında emilir ve etil alkol içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır – hassas ciltlerde bile.