canlandirici-yatistirici

HER SABAH VE AKŞAM YÜZÜNÜZÜ YIKAYIN!

HER SABAH VE AKŞAM YÜZÜNÜZÜ YIKAYIN!

NIVEA CANLANDIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ

Saf su ve lotus çiçeği ile zenginleştirilmiş NIVEA Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü cildi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Yumuşacık köpük formülüyle mükemmel bir yüz yıkama deneyimi yaşatır. Formül kullanım sırasında anında köpüğe dönüşür. Köpüğü nazikçe masaj yaparak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Suyla durulayın.

 

NIVEA CANLANDIRICI TONİK

Saf su ve lotus çiçeği ile zenginleştirilmiş NIVEA Canlandırıcı Tonik nazikçe günlük kir ve makyaj kalıntılarını giderir, cildinizi temizler ve nemlendirir. Yüzünüzü temizledikten sonra, pamuk yardımıyla yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayın.

 

NIVEA YATIŞTIRICI YÜZ YIKAMA KÖPÜĞÜ

Saf su ve badem yağı ile zenginleştirilmiş NIVEA Yatıştırıcı Yüz Yıkama Köpüğü cildi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Yumuşacık köpük formülüyle mükemmel bir yüz yıkama deneyimi yaşatır. Formül kullanım sırasında anında köpüğe dönüşür. Köpüğü nazikçe masaj yaparak yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Suyla durulayın.

 

NIVEA YATIŞTIRICI TONİK

Saf su ve badem yağı ile zenginleştirilmiş NIVEA Yatıştırıcı Tonik nazikçe günlük kir ve makyaj kalıntılarını giderir, cildinizi temizler ve nemlendirir. Yüzünüzü temizledikten sonra, pamuk yardımıyla yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayın.