Katılım Koşulları

1.Bu kampanya 10.01.2019(12:00)-16.01.2019(23:59) tarihleri arasında Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 31.12.2018 tarihli ve 40453693- 255.01.02-E.13252 sayılı yazısına istinaden izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde içerisinde Nivea Créme ürünü olan bir fotoğrafı (Fotoğraflarda insan figürü bulunmamalıdır.) #NIVEACreme ve #NIVEACremeMasallar hashtag’leri ile @niveaturkiye sayfasını etiketleyerek paylaşanlar çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.

3. Çekiliş, 17.01.2019 tarihinde saat 13:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

4. Çekilişle 10 kişi Kavanoz İçindeki Neşe Masal Kitabı + Nivea Crème 150 ml (birim değeri: 73,10 TL), 20 kişi Sigikid Nivea Oyuncak Peluş Tavşan + Nivea Crème 150 ml (birim değeri: 88,50 TL) kazanacaktır.

5. Çekiliş sonuçları 18.01.2019 tarihinde Nivea Türkiye Instagram sayfasında yayınlanacaktır.

6. Çekiliş sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

8. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

9. Kampanyaya Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

11. Bu kampanya sadece Türkiye'de ikamet eden katılımcılara açıktır. Yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.

12. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

15. Çekilişte çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

16. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

17. Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin Nivea Türkiye Instagram sayfasında açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

18. Çekilişe katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

19. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

20. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

21. Çekilişe sunulan eserlerden yetkililerce yapılacak incelemede çekiliş ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olanlar esas alınacaktır.

22. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılacaktır. Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

23. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.